все новости Лента игр
Можлива поразка?
Сьогодні маріупольський „Азовмаш” зустрічав на своєму майданчику львівську „Політехнику-Галичину”. Кінцевий рахунок 77:73 на користь „Азовмаша”./13.10.2007
Сьогодні маріупольський „Азовмаш” зустрічав на своєму майданчику львівську „Політехнику-Галичину”. Кінцевий рахунок 77:73 на користь „Азовмаша”. З самого початку львівяне зробили різкий ривок вперед здивувавши не лише глядачів, але й самих гравців. Кидки не йшли, та й на захисті не вдавалося згуртуватися. От і скінчилася чверть з рахунком 20:31. Друга чверть ні як не могла початися, тільки на 2 хвилині матчу рахунок вдруге відкрив Мєщєряков. Усі чекали на переломний момент, коли перевага змінить напрямок у бік маріупольців, але напруга зростала з кожним результативним кидком суперників. Та завдяки Обрі Різу, доречі імениннику, відставання зкоротилося до 7 очків. Гості почали помилятися, на користь маріупольців. Рахунок чверті майже зрівнявся 43:45. У другій половині матчу рахунок все-таки зрівнявся, а потім перевага перейшла на бік „Азовмаша”, та на перевагу помилкам їм ніяк не вдавалося піти у великий відрив. Штрафні кидки Єгора Мєщєрякова після серени дали перевагу Маріуполю у кінцевому рахунку на 5 пунктів.
У команді „Азовмаша” можна відмітити наступних гравців: Таюс Едні (17 очк., 7 підборів, 5 асистів), Панайотіс Ліаделліс (15 очк., 1 блокшот!), Єгор Мєщєряков (12 очк., 6 підборів,3 блокшоти), Роберт Арчибальд (12 очк.,6 підборів).
У львівській команді відмітилися Володимир Голубєв (20 очк.,4 підбори, 3 асісти), Володимир Гуртовий (14 очк., 8 підборів), Ярослав Зубрицький (14 очк.).