все новости Лента игр
Чому в домашн╕х ╕грах команду не вп╕знати?
Ск╕нчився черговий матч Чемп╕онату Укра╖ни. Мар╕упольський "Азовмаш" зустр╕чав на сво╓му майданчику кривор╕зький "Кривбасбаскет-Люкс"./10.11.2007
З самого початку маріупольці повели у рахунку, але це була дуже невпевнена перевага. До того ж на третій хвилині матчу отримав серьйозну травму Сергій Ліщук, та покинув майданчик. Його відсутність у подальщій грі відчувалась дуже гостро. Рахунок після першої чверті – 21:16.
У другій чверті „Азовмаш” зовсім втратив свою перевагу, та майже всю десятихвилинку команди дихали одна іншій у потилицю. Рахунок після чверті – 45:41. У третій чверті маріупольці знов повертають перевагу у кількості 10 очок, але під кінець чверті знову втрачають. Остання чверть була схожа на другу, але коли до кінця залишалося 5 хвилин азовмашевці зібралися та почали набирати оберти. Довівши кінцеву перевагу до 18 очок. Кінцеви рахунок матчу – 91:73.
Дуже допоміг команді Маріуполя Роберт Арчибальд, який зробивши дабл-дабл, набрав 26 очок, зробив 14 підборів та 5 асистів. Зробили вагомий внесок Панайотіс Ліаделліс та Єгор Мєщеряков. В активі першого 20 очок та 4 асиста, другий набрав 22 очки, зробив 3 асиста та 5 підборів. Команді „Кривбасбаскет-Люкс” дуже сприяв, у минулому азовмашовець, Дмитро Карабльов - 13 пунктів.
Альгірдас Бразіс, головний тренер команди „Азовмаш”:
„Найоловніше сьогодні це те, що ми виграли. Це вже третя домашня гра під моїм керівництвом і я ніяк не можу розворушити гравців для гри, я не впізнаю цих людей, ми зовсім інша команда на всіх виїздних матчах, це стосується і УЛЕБ, і Чемпіонату України, у нас інший баскетбол, а тут ми губимось. Чому? Мені теж цікаво. Я налаштовував їх на цю гру, не дивлячись на те, що у „Кривбасбаскет-Люкс” 5 поразок, 0 перемог. Гаразд, одну гру вони програли з дуже великим рахунком БК „Київ”, але ж в інших вони боролися, програвали, але з дуже малим розривом. І я розумів, що гра не буде легкою сьогодні, і налаштовував команду на серьйозну гру. Але вони грали - „всеодно переможемо”, при тому що гру сьогодні вели не ми.”