Главная страница
О команде
Состав
Новости
Расписание игр
Статистика
Контакты
Публикации
Официальные документы
Наши награды
Форум
все публикации
Публикации
"Черкаські Мавпи" - БК "Азовмаш"
У одному з найочікуваніших протистоянь суботи чемпіон України «Азовмаш» у напруженому двобої переміг молодих та амбітних «Черкаських Мавп» з рахунком 86:94./01.12.2007
Рівна гра точилася на майданчику у першій половині першої чверті, після чого маріупольці вийшли у відрив 23:32. Причина того – декілька необережних втрат «Мавп», якими вправно скористався суперник.
Господарям вдалося вирівняти гру у другій чверті, але скоротити відставання від суперника за підсумками половини їм не вдалося. Азовмашевці Роберт Арчібальд да Родні Бюфорд набрали по 15 очок ще до великої перерви.
Напружена боротьба точилася і у третій чверті. Господарям вдалось реалізувати більше атак, натомість опоненти отримали більше зауважень. Ключовим кидком «Мавп» став триочковий Ярутіса з центра поля на останніх секундах. В результаті 18:13.
В середині четвертої чверті суперники порівнялися 78:78. Надійно зіграв Едвардс, поставивши 3 блокшоти поспіль. У кінцівці декілька перехоплень маріупольців та декілька промахів «Мавп» зробили свою справу, а Бюфорд на останній хвилині підкреслив перемогу своєї команди слемданком.
Найрезультативнішим у господарів став Роландас Ярутіс, набравши 21 очко. Джон Едвардс додав 19 та 17 підбирань.
Центровий «Азовмашу» Роберт Арчібальд закінчив гру з 20 очками; Бюфорд зібрав дабл-дабл: 19 очок та 11 підбирань.
Родні Бюфорд, БК «Азовмаш»:
«Будь-яка гра на виїзді важча ніж вдома...але було круто. Приємно було побачити Ярутіса, з яким я дружив, коли той грав в «Азовмаш».
Щодо сьогоднішнього суперника, то довелося напружитися. А ще я побачив Леона Роджена – він сильний баскетболіст. Він має гарні дані. Я бачив як він грав. Ось прийде у форму й стане справжнім посиленням команди.»
Андрій Лебедєв БК «Черкаські Мавпи»:
«З тією комплектацією, що є в «Азовмаш», команда дуже сильна…грають в кубку ULEB. Але тем не менше з нею можна грати. Перемагати абсолютно реально…і наша поразка лише наша вина. Допускали якісь не зрозумілі помилки, яких можна і треба було уникнути. Що ж, це гра. В ній є момент везіння чи навпаки.»
Головний тренер БК «Черкаські Мавпи» Андрій Подковиров:
«В цілому гра була без якихось провалів, рівна, цікава і звичайно складна. Грали з чемпіоном України. Самі ж маємо проблеми зі складом. Дорікати хлопцям нема у чому. Старалися, боролися. Але десь не вистачило потужності Чековські під кільцем, який вчора вивихнув гомілку. Також Ель Хатіб два дні пролежав після отруєння і був на «ватних» ногах. Якщо не зважати на все це, то вважаю, що гра несла бойовий характер. А ще такі гравці, як Лохманчук, чи Ревзін не так багато виступали проти таких досвідчених гравців, тому розв’язати такі складні кінцівки ще не в силах. Взяли б більше ініціативи, то дуже полегшили роботу лідерам.»
Головний тренер БК«Азовмаш» Альгірдас Бразіс:
: «Це вийшла цікава гра для глядачів. Ми ж звичайно маємо певні задачі і намагаємося виконувати. Ну, наприклад, дав задачу Бюфорду, який не в найкращій спортивній формі і в таких матчах тільки розігрується, стосовно Фаді Ель Хатіба, який є лідером «Мавп», і він задачу виконав. А взагалі звичайно ми витрачаємо сили на європейські ігри.»
Прес-центр БК "Черкаські Мавпи"