«Азовмаш» Маріуполь здобуває п’яту поспіль перемогу
БК «Азовмаш» вийшов на першу сходинку Суперліги, на виїзді перегравши МБК «Миколаїв» з рахунком 78:99./01.11.2007
Гра почалась приголомшливо для господарів спуртом "Азовмашу" 14:2. Особливо "лютував" у ці хвилини Таюс Едні, поражаючи кільце з різних відстаней зі стовідсотковою влучністю.
Миколаївці провели першу чверть дуже нервово, найактивнішим виглядав Сергій Гладир, що й виявилось в статистичних показниках 1/1 триочкова спроба і 5 з 6 штрафних.
Зовсім інша гра видалась у другій чверті. Заспокоївшись, "Миколаїв" вирівняв хід матчу і, незважаючи на те, що передня лінія "Азовмашу"домінувала під обома щитами, здобув локальну перемогу в другій десятихвилинці 22:16.
Друга половина на 100 відсотків повторила першу: провал господарів на старті і переможна для МБК "Миколаїв" четверта десятихвилинка.
У заключній чверті вражаючу серію дальніх кидків видів капітан миколаївців Олександр Чаусов, 5 із 6 його спроб досягли мети. Слід зазначити, що "Миколаїв" останні 5 хвилин провів дублюючим складом. Молодь не знітились перед грізним суперником і навіть скоротила відстань.
Після гри:
Альгірдас Бразіс: В нападі команда зіграла в цілому не погано, а в захисті потрібно додавати. Ми поки не пристосувались до манери гри українських команд, манери простої, але ефективної, особливо коли суперник вдало атакує з дальньої відстані.
Валентин Берестнєв: П'ять років тому ми грали з "Азовмашем" на рівних, а зараз із року в рік нас розносить на різні полюси все більше і більше, "Азовмаш" грає в Кубку УЛЕБ, а ми за 11 місце. За цих обставин виграти 2 чверті це не більш ніж виконаний борг перед вболівальниками. Сьогодні ми грали від душі, а не від тактики.
Сергій Гладир: Ми хвилювались на початку зустрічі, а потім зробили все що могли. Я враховую, що команда зіграла на "четвірку".