Главная страница
О команде
Состав
Новости
Расписание игр
Статистика
Контакты
Публикации
Официальные документы
Наши награды
Форум
все публикации
Публикации
"Черкаськи мавпы" - БК "Азовмаш" (после матча)
/11.05.2007
Рімас Гірскіс:
У першій чверті всі були повні сил та ентузіазму, але матч складається з чотирьох періодів. У нас же не дивлячись на поразку в стартовій чверті все йшло по плану: ми витримали натиск і по трохи почали диктувати свої умови. Сьогодні одним з головних завдань було не дати снайперам «Мавп» продемонструвати свій кидок і це також нам вдалось. На цей матч зайвий раз мотивувати хлопців не приходилось, адже перший програний матч «Мавпам» в чемпіонаті залишився головною мотивацією на цю команду на весь сезон. Зовсім скоро нам доведеться грати за головну нагороду чемпіонату і як найшвидше закінчити серію було необхідно. Я радий, що до матчу з Києвом в нас залишився вільний тиждень.
Андрій Подковиров:
У першу чергу сьогодні не вистачило сил та довжини лавки. Крім того не вистачило більш розумної гри, як в захисті так і в нападі, котра могла переломити хід матчу і диктувати свої умови. Перша дисятихвилинка продемонструвала, що в швидкості ми не поступаємось «Азовмашу». Свою роль тут більше зіграли моральні кондиції, а коли потрібна була «свіжа кров» гравці, які вийшли з лавки, зарекомендували себе не кращим чином. У мене не має претензій по самовіддачі тут більше відобразився клас «Азовмаша», ніж помилки команди. Я знову повторююсь, що головною нашою проблемою є переповнений лазарет. Сьогодні з незалікованими травмами грав і Діккенс, і Умбрашко, що не могло позитивно відобразитись на їхній грі.
Сергій Ліщук:
Сьогоднішній перемозі ми маємо завдячувати потужному командному захисту. Всі хлопці хотіли відіграти як найкраще і нам це вдалось в повній мірі. До того ж ми тримали в голові минулорічну півфінальну серію. Тоді ми дещо розслабились і дали можливість «Мавпам» взяти одну перемогу. Зараз на думці лише одне – матч за золото. Дуже добре, що нам вдалось достроково завершити цю серію і готуватися до фіналу.
Написала Ксения Перетятько